Nieruchomość Inwestycyjna – Lokal Usługowy Wieliczka

Inwestycja w Lokale Użytkowe to jedna z najbardziej stabilnych form lokowania kapitału. Zapewnia ochronę przed utratą wartości pieniądza z uwagi na ciągły wzrost wartości nieruchomości w czasie mimo jej amortyzacji.

Nasza oferta skierowana jest zarówno do:
• PRZEDSIĘBIORCÓW, którzy chcą kupić lokal usługowy aby otworzyć w nim swoją działalność
• INWESTORÓW, kupujących lokal po to by czerpać pożytki na podstawie umowy najmu

Prezentowany przez nas NOWY Lokal Usługowy oferowany jest w stanie deweloperskim.
Taka opcja daje wiele możliwości:
• Przedsiębiorcy, który będzie mógł dostosować go do zakresu prowadzonej działalności według własnych potrzeb i upodobań
• Inwestorowi, ponieważ to najemca może samodzielnie, własnymi środkami przygotować lokal do profilu swojej działalności

NOWY Lokal nie obciąża właściciela kosztami związanymi z remontem, odświeżeniem, naprawą niesprawnej instalacji, co zapewne miałoby miejsce przy zakupie lokalu użytkowanego wcześniej. Jest to zatem ogromny atut, który pozwala zaoszczędzić nie tylko wiele czasu ale i środków finansowych.

Prezentowany Lokal Usługowy znajduje się na parterze budynku mieszkalno – usługowego w nowej inwestycji Aleja Parkowa w Wieliczce.

Powierzchnia wraz z przynależną komórką lokatorską to 68,43 m2.
Istnieje możliwość nabycia miejsca parkingowego dla właściciela w garażu podziemnym lub na terenie zewnętrznym.
Ponadto obok budynku zlokalizowane są ogólnodostępne miejsca postojowe.

Atrakcyjna, znakomicie skomunikowana lokalizacja, a także wysoki standard wykonania czyni to miejsce idealnym pod dowolną działalność handlową, usługową lub biurową. Ponadto istniejący układ pomieszczeń umożliwia aranżację lokalu na funkcję mieszkalną.
Inwestycja w nowy Lokal Usługowy w tak dogodnej lokalizacji to ciekawa propozycja dla Inwestorów. Daje możliwość trafnego ulokowania kapitału oraz osiągniecia zysków z najmu.


facebook
instagram
you tube
kontakt