O nas

Grupa Budowlana Complex jest firmą opartą na solidnych fundamentach wieloletnich doświadczeń w branży budowlanej. Naszymi filarami są ludzie realizujący swoje pasje zawodowe z zamiłowania do budownictwa i architektury. To czyni z nas skuteczny zespół potrafiący sprostać dzisiejszym wysokim wymaganiom sektora budowlanego i nieruchomości.

Historia naszej marki sięga firmy prosperującej na lokalnym rynku budowlanym od 1991 roku. Grupa Budowlana Complex Sp. z o.o. Sp. k. powstała na skutek kolejno następujących po sobie zmian organizacyjnych.

Przez ten czas zrealizowaliśmy szereg kontraktów z zakresu budownictwa mieszkaniowego jednorodzinnego, wielorodzinnego, usługowego, biurowego, użyteczności publicznej i przemysłowego. Wykonywaliśmy roboty remontowe, renowacyjne oraz różnego rodzaju przebudowy i rozbudowy, w tym także przy obiektach zabytkowych.

Z biegiem rozwoju firmy realizowaliśmy inwestycje jako firma budowlana, generalny wykonawca, jak również deweloper i inwestor. Te doświadczenia pozwalają nam uzyskać szerokie spojrzenie od strony każdego uczestnika procesu inwestycyjnego.

Stawiamy nacisk na ciągłe poszerzanie wiedzy branżowej, co pozwala nam, za pomocą współczesnych narzędzi inżynierskich, podążać zgodnie za aktualnymi kierunkami rozwoju budownictwa. Indywidualne i rzetelne podejście do każdego powierzonego zadania budowlanego, pozwala nam weryfikować i udoskonalać sposób realizacji inwestycji na każdym etapie. W konsekwencji wykonujemy zlecenia w sposób najbardziej optymalny i zgodnie z naszym mottem: „Budujemy czas i zaufanie Klienta”.

Misją firmy jest sprostanie oczekiwaniom naszych Klientów, potwierdzone ich satysfakcją z dokonanego wyboru, jakim było powierzenie nam zlecenia lub zakup gotowej nieruchomości.

Cel do którego dążymy to osiągnięcie pozycji lidera jakości świadczonych usług w zakresie sprzedaży gotowych nieruchomości, jak również przygotowania inwestycji w imieniu naszych Klientów wraz z utrzymaniem ugruntowanej pozycji na rynku popartej rzeszą zadowolonych Klientów oraz ciągłością powierzanych nam zleceń.


facebook
instagram
you tube
kontakt