Opis inwestycji – Apartamenty Copernicus

Apartamenty Copernicus to inwestycja realizowana w prestiżowej lokalizacji.

Znajduje się ona w samym sercu Wieliczki przy ul. Kopernika tuż obok Rynku Górnego będącego jedną z wizytówek naszego malowniczego i urokliwego miasta. Jednocześnie jest to miejsce ciche i spokojne w zadbanej okolicy.

Dogodne usytuowanie umożliwia bezpośredni dostęp do infrastruktury miejskiej i daje możliwość szybkiego korzystania z doskonałej komunikacji środkami transportu publicznego.

To zaledwie 7 minut drogi pieszo do najbliższego przystanku autobusowego w kierunku Krakowa, 10 minut pieszo do stacji kolejowej, kursującej na linii Wieliczka Rynek-Kopalnia – Kraków Główny – Kraków Lotnisko/Airport  (Balice). Ponadto, miasto posiada szybki dojazd do głównych dróg wojewódzkich i ma bardzo dobrze rozwiniętą komunikację minibusów obsługującą zarówno połączenia lokalne i dalsze.

Apartamenty Copernicus znajdują się w bezpośrednim sąsiedztwie Pałacu Przychockich oraz odrestaurowanych kamienic Rynku Górnego na płycie którego powstało największe w Polsce trójwymiarowe malowidło.

Nasi architekci dołożyli wszelkich starań aby stworzyć nowoczesny apartamentowiec, idealnie komponujący się z pobliską historyczną zabudową. Dzięki temu powstał budynek mieszkalno-usługowy stanowiący uzupełnienie istniejącej zabudowy – zachodniej pierzei ul. Kopernika w Wieliczce. Od strony północnej i południowej przylega on ścianami do budynków na działkach sąsiednich tworząc zwartą zabudowę „plombową”.

Apartamenty Copernicus to kameralna czterokondygnacyjna inwestycja, która posiada osiem w pełni funkcjonalnych i wygodnych mieszkań o zróżnicowanej powierzchni i układzie.

W poziomie parteru znajdują się: lokal usługowy z własnym zapleczem o powierzchni użytkowej  przekraczającej 86 m 2, dostępny od ul. Kopernika przejazd dla pojazdów osobowych oraz strefa wejściowa z komunikacją wewnętrzną.

W poziomie I piętra, II piętra, III piętra (poddasza) zaprojektowane zostały przestronne lokale mieszkalne dostępne z komunikacji ogólnej oraz funkcjonalne komórki lokatorskie. Budynek wyposażony jest w nowoczesną windę dostosowaną dla potrzeb osób niepełnosprawnych.

Apartamenty powstały z dużą dbałością o estetykę i funkcjonalność, tak aby dopasować je do współczesnych gustów lokatorów. Oferujemy powierzchnie użytkowe od 27 do 62 m2 z dostępem do balkonów i tarasów co podnosi ich atrakcyjność.

W obrębie mieszkań w zależności o wyboru metraży zaprojektowano: hol, łazienkę, pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnie i garderoby. Dodatkowo dla każdego lokalu przewidziano samodzielną komórkę lokatorską.

Zróżnicowana i starannie przemyślana oferta zawiera mieszkania 1,2 oraz 3-pokojowe, dzięki czemu każdy dostosuje ją do swoich indywidualnych potrzeb.

Atrakcyjna i prestiżowa lokalizacja w centrum Wieliczki pozwala na swobodne korzystanie z szerokiej oferty kulturalnej, historycznej, sportowej oraz rekreacyjnej. Ponadto dostępna jest pełna infrastruktura miejska. Nieopodal znajdują się zadbane parki, zachwycające pięknem o każdej porze roku. To miejsce dla mieszkańców w każdym wieku, które sprzyja życiu rodzinnemu oraz  zaspokaja potrzeby indywidualne.

PROSPEKT INFORMACYJNY dostępny w siedzibie firmy.


facebook
instagram
you tube
kontakt