Opis osiedla – Osiedle Kameralne

Kameralny zespół czterech domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. Zlokalizowany w południowo zachodniej części Wieliczki, przy ul. Sowińskiego, blisko centrum, w zacisznym miejscu i w sąsiedztwie nowych domów.


O niecałe 10 minut drogi, oddalone jest Centrum „Solne Miasto”, z bogatą ofertą edukacyjno – rekreacyjną dla dorosłych i dzieci (m.in.: korty, boiska, basen, siłownia, a w okresie zimowym dodatkowo lodowisko). Ponadto, dogodny dojazd do głównych dróg wojewódzkich i odległość 1ego kilometra od Rynku w Wieliczce i zaledwie 13-stu kilometrów od Rynku Głównego w Krakowie czyni tę inwestycję niezwykle atrakcyjną.

Powierzchnie działek zapewniają komfort użytkowania i dowolność aranżacji.

Każdy z domów to dwukondygnacyjny budynek, posiadający własne, zewnętrzne ściany konstrukcyjne, niepołączone z sąsiednim budynkiem (przez co zapewniona jest maksymalna izolacja akustyczna) oraz garaż jednostanowiskowy.

W obrębie parteru zlokalizowana jest część dzienna: przestronny, jasny salon z aneksem kuchennym, łazienka oraz część techniczna (pomieszczenie techniczne, w którym znajduje się piec c.o. z miejscem do prania i suszenia).

Na poddaszu znajduje się część sypialniana, na którą składają się trzy wygodne sypialnie, dodatkowy pokój oraz duża łazienka.

Idealny, wygodny dom dedykowany cztero- lub pięcioosobowej rodzinie, dostępny w ramach programu Mieszkanie Dla Młodych.

PROSPEKT INFORMACYJNY dostępny w siedzibie firmy.


facebook
instagram
you tube
kontakt