Opis osiedla – Osiedle Komfortowe 2

Osiedle Komfortowe 2 to zespół czterech domów w zabudowie szeregowej z wydzielonymi lokalami mieszkalnym oraz przynależnymi miejscami postojowymi. Inwestycja realizowana jest w wyjątkowej lokalizacji, która daje możliwość zamieszkania w centrum miasta, a jednocześnie tworzy kameralne osiedle otoczone zielenią.

Doskonałe usytuowanie sprzyja komfortowemu życiu. Umożliwia szybki dostęp do infrastruktury miejskiej. Zaledwie w kilka minut można pieszo dojść do sklepów, banku, załatwić sprawy w urzędzie, skorzystać z opieki medycznej, odprowadzić dziecko do przedszkola, szkoły. Ponadto umiejscowione w pobliżu przystanki komunikacji (najbliższy ok. 2 min. pieszo) dają możliwość szybkiego przemieszczania w obrębie lub poza miasto. Niezwykłą dogodność stanowi wyjazd z Osiedla Komfortowego bezpośrednio na drogę wojewódzką nr 964, która krzyżuje się nieopodal z drogą wojewódzką  nr 966.
Rynek w Krakowie znajduje się zaledwie w odległości 13- stu kilometrów. W kierunku Krakowa można udać się również szybką koleją małopolską. Ze stacji Wieliczka Rynek Kopalnia w ciągu ok. 20 min. dojedziemy do stacji Kraków Główny, natomiast w ciągu ok. 40 min. do stacji Kraków Lotnisko (Balice).
Rynek w Wieliczce to raptem 10 minut drogi pieszo. Miasto ma bogatą i ciągle rozwijającą się ofertę kulturalną, rekreacyjną i sportową. W najbliższej odległości (10 min. pieszo) znajduje się Kampus Wielicki, który pełni funkcję nie tylko edukacyjną, ale również odbywają się tam zajęcia sportowe, wydarzenia kulturalne, a także mieści się kino. W odległości 500 m powstała Wielicka Mediateka z biblioteką i salą kinowo – widowiskową. Swoje atrakcje oferuje również Solne Miasto (basen, zajęcia sportowe, siłownia, fitness), a także Małopolska Arena Lekkoatletyczna z funkcjonującym tam w okresie zimowym krytym lodowiskiem.

Osiedle Komfortowe 2 to kompleks czterech domów mieszkalnych jednorodzinnych dwulokalowych w zabudowie szeregowej. Powstanie tutaj 8 wygodnych i w pełni komfortowych mieszkań. Każdy budynek posiada dwie kondygnacje naziemne: parter oraz piętro (poddasze). W obrębie parteru zlokalizowano pomieszczenia lokalu mieszkalnego nr 1 oraz wejście przez klatkę schodową do lokalu mieszkalnego nr 2 zlokalizowanego na piętrze.

Mieszkańcy, którzy zdecydują się na zakup mieszkania na parterze będą mieli do dyspozycji: wiatrołap, salon z aneksem kuchennym, 2 sypialnie, łazienkę oraz garderobę. Dodatkowo do każdego lokalu mieszkalnego zaprojektowanego w obrębie parteru przynależny jest ogródek z tarasem.

Lokale mieszkalne usytuowane na piętrze posiadają: wiatrołap z klatką schodową, salon z aneksem kuchennym, 2 sypialnie, łazienkę oraz garderobę. Atutem mieszkań na piętrze są dwa balkony oraz stryszek.

Wszystkie lokale powstaną w oparciu o projekt zakładający funkcjonalny rozkład oraz przestronność pomieszczeń. Ich metraż obejmuje powierzchnie użytkowe od ok. 58 m2 na parterze do ok. 62 m2 na piętrze.

Teren Osiedla Komfortowego 2 został zagospodarowany tak, aby w jak największym stopniu wpływać na komfort jego mieszkańców. W związku z tym w obrębie działki zaprojektowano 8 miejsc postojowych dla samochodów osobowych. Każdy lokal mieszkaniowy  będzie miał własne miejsce postojowe. Obszar w całości ogrodzony z bramą wjazdową na pilota i domofonem daje poczucie bezpieczeństwa i prywatności.

Oferta przeznaczona jest dla klientów ceniących sobie prestiżową lokalizację w centrum miasta. Biorąc pod uwagę ścisłą zabudowę Wieliczki należy szczególnie podkreślić unikatowe umiejscowienie naszej inwestycji. Nie sposób porównać jej z innymi mając na uwadze fakt, iż możemy zamieszkać w centrum, gdzie w zasięgu ręki jest pełna infrastruktura miejska, a najbliższe otoczenie to zielony i cichy zakątek.

Doskonała lokalizacja, w pełni funkcjonalne i wygodne mieszkania, kameralny klimat oraz otoczenie zieleni to atuty naszej inwestycji, która w pełni zasługuje na miano KOMFORTOWEJ.

PROSPEKT INFORMACYJNY dostępny w siedzibie firmy.


facebook
instagram
you tube
kontakt