Opis osiedla – Osiedle Komfortowe

Osiedle Komfortowe to zespół pięciu domów w zabudowie szeregowej z wydzielonymi lokalami mieszkalnymi oraz przynależnymi miejscami postojowymi. Inwestycja realizowana jest w wyjątkowej lokalizacji, która daje możliwość zamieszkania w centrum miasta a jednocześnie tworzy kameralne osiedle otoczone zielenią.

Doskonałe usytuowanie sprzyja komfortowemu życiu. Umożliwia szybki dostęp do infrastruktury miejskiej. Zaledwie w kilka minut można pieszo dojść do sklepów, banku, załatwić sprawy w urzędzie, skorzystać z opieki medycznej, odprowadzić dziecko do przedszkola, szkoły. Ponadto umiejscowione w pobliżu przystanki komunikacji (najbliższy ok. 2 min. pieszo) dają możliwość szybkiego przemieszczania w obrębie lub poza miasto. Niezwykłą dogodność stanowi wyjazd z Osiedla Komfortowego bezpośrednio na drogę wojewódzką nr 964, która krzyżuje się nieopodal z drogą wojewódzką nr 966.

Rynek w Krakowie znajduje się zaledwie w odległości 13- stu kilometrów. W kierunku Krakowa można udać się również dzięki szybkiej kolei małopolskiej. Ze stacji Wieliczka Rynek Kopalnia w ciągu ok. 20 min dojedziemy do stacji Kraków Główny natomiast w ciągu ok. 40 min do stacji Kraków Lotnisko (Balice).

Rynek w Wieliczce to raptem 10 minut drogi pieszo. Miasto ma bogatą i ciągle rozwijającą się ofertę kulturalną, rekreacyjną i sportową. W najbliższej odległości (10 min pieszo) znajduje się Kampus Wielicki, który pełni funkcję nie tylko edukacyjną ale również odbywają się tam zajęcia sportowe, wydarzenia kulturalne a także mieści się kino. W odległości 500 m powstała Wielicka Mediateka z biblioteką i salą kinowo – widowiskową. Swoje atrakcje oferuje również Solne Miasto (basen, zajęcia sportowe, siłownia, fitness) a także Małopolska Arena Lekkoatletyczna z funkcjonującym tam w okresie zimowym krytym lodowiskiem.

Osiedle Komfortowe to kompleks pięciu domów mieszkalnych jednorodzinnych dwulokalowych w zabudowie szeregowej. Powstanie tutaj 10 wygodnych i w pełni komfortowych mieszkań. Każdy budynek posiada dwie kondygnacje naziemne: parter oraz piętro (poddasze). W obrębie parteru zlokalizowano pomieszczenia lokalu mieszkalnego nr 1 oraz wejście przez klatkę schodową do lokalu mieszkalnego nr 2 zlokalizowanego na piętrze.

Mieszkańcy, którzy zdecydują się na zakup mieszkania na parterze będą mieli do dyspozycji: wiatrołap, salon z aneksem kuchennym, 2 sypialnie, łazienkę oraz garderobę. Dodatkowo do każdego lokalu mieszkalnego zaprojektowanego w obrębie parteru przynależny jest ogródek z tarasem.

Lokale mieszkalne usytuowane na piętrze posiadają: wiatrołap z klatką schodową, salon z aneksem kuchennym, 2 sypialnie, łazienkę oraz garderobę. Atutem mieszkań na piętrze są dwa balkony oraz stryszek.

Wszystkie lokale powstaną w oparciu o projekt zakładający funkcjonalny rozkład oraz przestronność pomieszczeń. Ich metraż obejmuje powierzchnie użytkowe od ok. 58 m2 na parterze do ok. 62 m2 na piętrze.

Teren Osiedla Komfortowego został zagospodarowany tak, aby w jak największym stopniu wpływać na komfort jego mieszkańców. W związku z tym w obrębie działki zaprojektowano 10 miejsc postojowych dla samochodów osobowych. Każdy lokal mieszkaniowy  będzie miał własne miejsce postojowe. Obszar w całości ogrodzony z bramą wjazdową na pilota i domofonem daje poczucie bezpieczeństwa i prywatności.

Oferta przeznaczona jest dla klientów ceniących sobie prestiżową lokalizację w centrum miasta. Biorąc pod uwagę ścisłą zabudowę Wieliczki należy szczególnie podkreślić unikatowe umiejscowienie naszej inwestycji. Nie sposób porównać jej z innymi mając na uwadze fakt, iż możemy zamieszkać w centrum, gdzie w zasięgu ręki jest pełna infrastruktura miejska, a najbliższe otoczenie to zielony i cichy zakątek.

Doskonała lokalizacja, w pełni funkcjonalne i wygodne mieszkania, kameralny klimat oraz otoczenie zieleni to atuty naszej inwestycji, która w pełni zasługuje na miano KOMFORTOWEJ.

PROSPEKT INFORMACYJNY dostępny w siedzibie firmy.


facebook
instagram
you tube
kontakt