Opis osiedla – Różane Ogrody

Różane Ogrody to wyjątkowa, komfortowa i doskonale skomunikowana inwestycja wyróżniająca się nowoczesnym designem w bezpośrednim otoczeniu zieleni. W tej znakomitej lokalizacji powstaną dwa kameralne zespoły budynków z wydzielonymi miejscami postojowymi. W ich obrębie oferujemy 20 niezależnych i funkcjonalnych mieszkań. To idealna propozycja dla osób ceniących sobie spokój w otoczeniu przyrody, a jednocześnie dogodny dostęp i znakomite połączenie komunikacyjne z centrum Krakowa.

Projektując osiedle Różane Ogrody zwrócono uwagę nie tylko na nowoczesny wygląd, ale i funkcjonalne rozmieszczenie pomieszczeń. W obrębie parteru zlokalizowano mieszkania o pow. ok. 59 m2 a ich ogromnym atutem jest własny przydomowy ogródek. Na poziomie pierwszego piętra znajdują się również wyjątkowo przestronne i komfortowe  lokale mieszkalne o powierzchni ok. 62 m2. Posiadają one dwa balkony oraz przynależny strych.

Doskonałe usytuowanie osiedla Różane Ogrody gwarantuje nam szybki dostęp do infrastruktury miejskiej. W najbliższej okolicy znajdują się przedszkola, szkoła  podstawowa,  sklepy, restauracje, apteka oraz opieka medyczna. Amatorzy aktywnego spędzania wolnego czasu będą mieli możliwość skorzystania z licznych atrakcji: basen, ścianka wspinaczkowa, fitness, siłownia, korty tenisowe, boisko Orlik, SkatePark, arena lekkoatletyczna. Można liczyć również na spokojniejszą formę wypoczynku w otoczeniu zieleni. Zachęcają do tego okoliczne parki ze ścieżkami spacerowymi, rowerowymi, placami zabaw, Las Krzyszkowicki oraz Rowerowe Miasteczko Ruchu Drogowego.

Osiedle zlokalizowane jest blisko granicy z Krakowem, gdzie przebiega droga krajowa. Daje ona wiele możliwości sprawnego przemieszczania się mieszkańców w różnych kierunkach. Szybko dostaniemy się zarówno do Rynku Głównego w Krakowie, jak i w kierunku Tarnowa. Dużym atutem komunikacyjnym naszej inwestycji jest również bliskość wjazdu na węzeł autostrady A4. Istnieje także bezpośrednia możliwość dotarcia na Lotnisko w Balicach, gdzie wygodnie dowiezie nas z Wieliczki szybka kolej małopolska.

Lokalizacja Osiedla Różane Ogrody nie jest przypadkowa, chcemy naszym nowym mieszkańcom zapewnić komfort życia na najwyższym poziomie, poza zgiełkiem miasta, a jednak w bliskiej odległości od miejsc do których musimy dotrzeć w jak najkrótszym czasie czyli do pracy, szkoły, przedszkola. Bez wątpienia właśnie w tym miejscu będziecie Państwo mogli cieszyć się swoim domowym zaciszem w zielonej spokojnej okolicy.

Wyznajemy zasadę, że własne miejsce to nie tylko funkcjonalny budynek, ale i doskonała lokalizacja.

Nasza oferta dedykowana jest klientom, którzy:
– chcą wygodnie zamieszkać w cichej, zielonej i bezpiecznej okolicy,
– liczą na bliskość centrum miasta i tras wylotowych,
– doceniają fakt, iż miejsca niezbędne do codziennej egzystencji  są  na wyciągnięcie ręki,
– są zadowoleni jeśli okolica daje wiele możliwości spędzenia wolnego czasu.

Ponadto mieszkańcy mogą liczyć na:
– komfortowy i funkcjonalny układ pomieszczeń,
– przynależne miejsca postojowe dla każdego mieszkania,
– bezpieczeństwo (teren osiedla ogrodzony z bramą wjazdową na pilota i domofonem),
– wysoki standard wykonania bowiem do budowy używamy materiałów najwyższej jakości.

Mieszkania oraz teren wokół osiedla  wykonane zostaną  z wielką starannością i dokładnością, aby przyszli mieszkańcy poczuli wyjątkowy charakter Różanych Ogrodów.

PROSPEKT INFORMACYJNY dostępny w siedzibie firmy.


facebook
instagram
you tube
kontakt