Inwestor zastępczy

Grupa Budowlana Complex świadczy usługi Inwestora Zastępczego zapewniając kompleksową realizację inwestycji począwszy od pomocy w wyborze odpowiedniej działki, poprzez opracowanie projektu, realizację wszystkich robót budowlanych, aż do uzyskania pozwolenia na użytkowanie. Wszystko to przy zapewnieniu wszelkich dokumentów formalno – prawnych w imieniu naszych klientów.

Zatrudniamy zespół projektowy, kadrę inżynierską i wykonawców robót. Tworzymy i prowadzimy całą dokumentację budowy, zajmujemy się koordynacją prowadzonych robót budowlanych, terminowością ich realizacji, jak również kontrolą jakości i optymalizacją kosztową.

Posiadamy bogate doświadczenie zdobyte przy licznych inwestycjach budowlanych, co pozwala nam fachowo zająć się pełną  obsługą inwestycji.

Inwestor zyskuje doradztwo w podejmowaniu decyzji technicznych oraz optymalizowaniu rozwiązań na każdym etapie budowy. Jeśli nie masz czasu lub wiedzy i odpowiedniego zespołu by zrealizować założenie inwestycyjne nasz zespół wykwalifikowanych specjalistów zrobi to za Ciebie.

Zatrudnienie inwestora zastępczego to wygodna forma prowadzenia inwestycji.


facebook
instagram
you tube
kontakt