Opis inwestycji – Mała Wieś

Osiedle Harmonia to nowa inwestycja, która zapewni mieszkańcom bezpieczną i swobodną przestrzeń w swoim własnym domu. Osiedle powstaje w malowniczej scenerii jako enklawa spokoju oraz odpoczynku od zgiełku miasta. Jednocześnie doskonała lokalizacja naszych nowych domów pozwala na szybki dojazd do centrum Wieliczki i Krakowa. Bliskość miasta, dogodny dostęp do punktów handlowych zaspokoją codzienne potrzeby. Znakomita infrastruktura drogowa ułatwi mieszkańcom sprawną komunikację.

Osiedle Harmonia obejmuje zespół domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. Łączy w sobie elegancką architekturę, funkcjonalny rozkład pomieszczeń, wysoki standard wykonania, maksymalną wygodę i wysoki potencjał aranżacji. Niewątpliwym atutem własnego domu są oddzielne dla każdego budynku zewnętrzne akustyczne ściany konstrukcyjne przez co zapewniona zostanie maksymalna izolacja.

Osiedle Harmonia skupia wiele zalet. Znaczenie mają nie tylko przestrzenne i funkcjonalne wnętrza, ale również przemyślane, estetyczne zagospodarowanie wokół domu. Mieszkańcy będą korzystać z tych przywilejów, tworząc własną, zharmonizowaną i dogodną przestrzeń do życia.

Od strony północnej każdy budynek będzie posiadał przynależne miejsce postojowe. Ponadto przed domem znajduje się dodatkowa przestrzeń, którą można urządzić według własnych potrzeb.

Strona południowa to ostoja prywatności, którą jest własny ogród, dający wiele możliwości aranżacji i odpoczynku w sąsiedztwie natury.

Osiedle Harmonia  to doskonały adres dla wszystkich, którzy cenią zacisze i otoczenie sprzyjające zachowaniu wewnętrznej równowagi. To bilans między pracą w zgiełku a odpoczynkiem w spokojnej, zielonej okolicy.

Osiedle Harmonia to nowoczesne, klimatyczne miejsce, zaprojektowane w eleganckiej formie współgrającej z naturalnym środowiskiem. Mieszkańcy otrzymają tutaj poczucie wyjątkowego komfortu oraz przyjemność codziennego funkcjonowania tworząc swój własny harmonijny styl życia.


facebook
instagram
you tube
kontakt